ДІАГНОСТИКА

delimiter

 

diagnosticsОсновна проблема при діагностуванні гельмінтів полягає в тому, що їх нелегко виявити. Діагноз часто встановлюють на основі аналізів калу чи методом мазку. Але якщо в цей період гельмінти не відклали яєць, результати аналізів нічого не покажуть.

Не допоможуть аналізи, навіть якщо їх здавати 4-5 разів — у глистів немає чіткого розпорядку, коли вони мають відкладати яйця. Тому краще використовувати одразу декілька методів діагностики: епідеміологічну, клінічну, лабораторну діагностику, а також гельмінтоовокопроскопію та серологічні методи.

 

ЛІКУВАННЯ

delimiter white

У разі підтвердження гельмінтозу необхідно звернутися до лікаря для призначення специфічного засобу лікування. До таких засобів відноситься альбендазол, який рекомендовано ВООЗ як перевірений ефективний та безпечний препарат для лікування будь-яких гельмінтозів. Однак повноцінне лікування гельмінтозів передбачає не тільки знищення збудника хвороби, але і ліквідацію наслідків його життєдіяльності та загибелі. Глистна інвазія негативно впливає на стан шлунково-кишкового тракту людини, перш за все порушуючи функції травної системи та слизового бар'єру кишечника.

Комплекс рослин, що входять до складу Ворміл Фіто, сприяє усуненню наслідків гельмінтозів і може попередити негативний вплив гельмінтів та антигельмінтних препаратів на стан шлунково-кишкового тракту і здоров'я в цілому.

Рослинні компоненти Ворміл Фіто мають наступну дію:

property 3

нормалізують роботу
органів травлення

property 2

допомагають відновити слизову кишечника при гельмінтозах

property 1

сприяють зниженню інтоксикації, спричиненої глистною інвазією

property 4

призводять до загального
зміцнення організму
дітей та дорослих

property 4

сприяють
зменшенню рецидивів
ентеробіозу та аскаридозу

ПРОФІЛАКТИКА

delimiter

 

Головна задача профілактики – уникнути рецидиву гельмінтозів. Для цього потрібно усунути причини зараження гельмінтами та порушити механізми передачі збудників хвороби. В першу чергу потрібно попіклуватися про здоровий спосіб життя та дотримання елементарних правил гігієни. Паралельно з цим проводиться дегельмінтизація усіх, хто хворів або контактував з хворими.

 
prevention 1
Мийте руки перед кожним
прийомом їжі та після
відвідування громадських місць
prevention 2
Вживайте тільки
приготовані належним чином
продукти
prevention 3
Не пийте сиру воду,
особливо з відкритих водойм
prevention 4
Проводьте дегельмінтизацію
декілька разів на рік