Ворміл Фіто 2капсули1

Оздоровчий рослинний комплекс

ВОРМІЛ ФІТО - це оздоровчий рослинний комплекс, який застосовується з метою підтримки нормальної функції організму та органів травлення, що веде до зниження інтоксикації організму при глистній інвазііїта загальному зміцненню організму.

Склад: 1 капсула містить:порошок трав: Маллотус філліпінський (Mallotus philippinensis) 200 мг, Бутея однонасіннева (Butea frondosa) 100 мг, Кассія трубчата (Cassia fistula) 70 мг, Куркума довга (Curcuma longa) 70 мг, Деревій звичайний (Achillea millefolium) 70 мг, Гарденія гумміфера (Gardenia gummifera) 70 мг; водні екстракти: Куркума довга (Curcuma longa) 75 мг, Ембліка лікарська (Emblicaofficinalis) 75 мг, Деревій звичайний (Achillea millefolium) 75 мг, Часник посівний (Alliumsativum) 75 мг, Ембелія смородинова (Embeliaribes) 75 мг, Сить округла (Cyperusrotundus) 75 мг, Псоралея ліщинолистна (Psoraleacorylifolia) 75 мг, Фенхель звичайний (Foenículumvulgare) 50 мг, Горіх волоський (Juglansregia) 25 мг; допоміжні речовини: натрію бензоат; оболонка капсули: желатин. Не містить ГМО.

Харчова (поживна) цінність: 1 капсула містить: білків – 130 мг; вуглеводів – 330 мг; жирів – 13 мг; енергетична цінність – 1,96 кКал.

 

ПАРАЗИТИ НАВКОЛО НАС

“Все живое на земном шаре попало в очень цепкую гельминтологическую паутину, которая сплеталась миллионы лет”, – писав академік К.И. Скрябін, відомий гельмінтолог, засновник наукової школи.

Більше 70% людей у світі в тій або іншій мірі заражено паразитами. Згідно даним Всесвітній Організації Охорони Здоров'я, щорік гельмінтами заражається близько 1,2 мільярдів людей, гельмінтози займають третє місце в структурі інфекційних захворювань людини, економічний збиток, що наноситься кишковими гельмінтозами, займає четверте місце серед всіх хвороб і травм. За даними моніторингу паразитології, протягом життя практично кожна людина переносить паразитарне захворювання, причому найчастіше страждають діти.

В світі зареєстровано близько 250 видів гельмінтів, паразитуючих у людини, причому поширеність гельмінтно–протозойних інфекцій досить висока.Гельмінти живуть в різних органах у людини.

Гельмінтози складають найбільшу групу паразитарних захворювань і були відомі людям ще з глибокої старовини. Детальний опис різновидів гельмінтів і їх лікування приведені в працях Гіппократа (460 - 377 до н. е.) і Ібн Сини (980-1037)

 

ЯК МОЖНА ЗАРАЗИТИСЯ ГЕЛЬМІНТАМИ?

1 1Домашні тварини

1 2Через продукти харчування

1 3Брудні руки (гроші, телефони, комп’ютери та інше)

1 4Гра у піску

1 5Брудні овочі та фрукти

1 6Вода з крана

 

 

 

 

 

 

 

 

СИМПТОМИ ЗАРАЖЕННЯ ГЕЛЬМІНТАМИ

Згідно з багаточисельними дослідженнями,  паразітози  сприяють частішому виникненню соматичних і загостренню хронічних захворювань, надаючи багатопланову дію на організм господаря.

2 1ПОРУШЕННЯ ФУНКЦІЇ  ШКТ

 • Нестійкі випорожнення  (запори, проноси)
 • Нудота, блювання, метеоризм
 • Зниження апетиту, слинотеча
 • Біль у животі
 • Порушення всмоктування і перетравлювання їжі — втрата маси тіла, затримка росту і розвитку

2 1АЛЕРГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

 • Атопічний дерматит та інші висипи на шкірі
 • Поліноз, кропив’янка
 • Бронхіальна астма
 • Синдром Лефлера (легеневий еозинофільний інфільтрат)
 • Еозинофілія

2 1ЗНИЖЕННЯ ІМУНІТЕТУ

 • Часті вірусні інфекції
 • Ускладнення після вірусних інфекцій (гайморити, синусити, бронхіти, отити)
 • Наявність хронічних захворювань

2 1АСТЕНО-ВЕГЕТАТИВНИЙ СИНДРОМ

 • Роздратованість
 • Депресія
 • Втрата концентрації уваги

2 1СИНДРОМ ХРОНІЧНОЇ ІНТОКСИКАЦІЇ

 • Зниження маси тіла
 • Наявність очагів хронічної інфекції (карієз, тонзиліт та ін)
 • Залізодефіцитна анемія

ЯКЩО У ВАС Є ХОЧ ОДИН З ПЕРЕРАХОВАНИХ СИМПТОМІВ, ЦЕ ПРИВІД ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗВЕРНУТИ НА НАЙПИЛЬНІШУ УВАГУ НА АНТИПАРАЗИТАРНЕ ОЧИЩЕННЯ.

Ворміл Фіто – це оздоровчий комплекс, який сприяє зниженню інтоксикації, спричиненої глистною інвазією. Містить  13 рослинних компонентів,  8 з яких проявляють антигельмінтну дію. Ворміл Фіто сприяє відновленню слизової кишечника при гельмінтозах, підтримці нормальної функції органів травлення, загальному зміцненню організму.

ЕФЕКТИ ТРАВ ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ  ВОРМІЛ ФІТО

3Дія оздоровчого комплексу Ворміл Фіто обумовлена сукупністю дій його компонентів, які діють одночасно:

Малотус філіпінський (Mallotusphilippynensis)– широко використовується традиційній та народній медицині при лікуванні паразитарних інфекцій шлунково-кишкового тракту та шкіри. Як глистогінний засіб ефективний при лікуванні фасциолезу – гельмінтозу, який перебігає з ураження гепатобіліарної системи і характеризується тривалим хронічним перебігом. Володіє також антиоксидантною активністю.  

Бутея однонасіннева (Butea frondosa) – квіти найчастіше використовуються в традиційній медицині для лікування гепатитів різної етіології. Завдяки притаманній препарату протизапальній дії застосовують також при лікуванні циститу, артриту. Спиртовий екстракт квіток володіє також збуджуючою дією. Насіння дерева має антигельмінтну і проносну дію.

Кассія трубчата (Cassia fistula)– на протязі багатьох років використовуюється прия лікуванні запорів, шлунково-кишкових розладів, таких як коліки, метеоризм, виразки різних відділів шлунка на кишківника. Володіє антигельмінтною дією.

Куркума довга (Curcuma longa) – на протязі багатьох століть використовується в традиційній та нетрадиційній медицині завдяки антиоксидантним, гепатопротекторним, протизапальним, антимікробним властивостям. Екстракти куркуми володіють більшими антиоксидантними властивостями, ніж вітаміни С та Е.

Деревій звичайний (Achillea millefolium) - корисний як вітрогонний і тонізуючий засіб, використовується зовнішньо при лікуванні ран і для зупинки крові, має антисептичну, жовчогінну дію. Покращує травлення і запобігає формуванню каменів у жовчному міхурі.

Гарденія гумміфера (Gardenia gummifera) – має протиглистні властивості, також їй присутня антибактеріальна дія, тому  вона використовується в боротьбі з будь-якою інфекцією в організмі і для лікування ран. Рослина має протизапальну та знеболювальну дію. Нормалізує процеси травлення і покращує перистальтику кишечника.

Ембліка лікарська (Emblica officinalis) – має антиоксидантні і адаптогенні ефекти. Містить багато вітаміну С в натуральній формі (в 30 разів більше вітаміну С, ніж в апельсинах), і містить багато мінералів, амінокислот і пектину, прискорює процес регенерації клітин.

Часник посівний (Allium sativum) - має протипаразитарний ефект,  антимікробні властивості.

Ембелія смородинова (Embelia ribes) - покращує роботу травної системи і зменшує метеоризм, газоподібну відрижку і запори. Має антигельмінтну дію.

Сить округла (Cyperus rotundus) - сприяє загоєнню ран. Виявлено, що ця рослина є стимулятором апетиту, травлення та перетравлювання.

Псоралея ліщинолистна (Psoralea corylifolia) - Псоралея ліщинолистна дуже корисна для шлунково-кишкового тракту і ефективно використовується при втраті апетиту, розладі шлунку, діареї, дизентерії, газах та глистах.

Фенхель звичайний (Foenículum vulgare) - Фенхель найчастіше використовується в лікуванні шлунково-кишкових розладів.Він надзвичайно корисний для полегшення черевних, газів, при розладі шлунку і здутті живота. Він успішно пригнічує апетит.

Горіх волоський (Juglans regia) - має в'яжучі, антифунгіцидні і антисептичні властвості. Завдяки змісту таніну, відвар листя може використовуватися для лікування діареї. Використовується при лікуванні глистів.

Спосіб застосування та рекомендовані добові дози:

Вік людини

Термін прийому

1-14 день

15-24 день

25-30 день

6-12 років

по 1 капсулі 2 рази на день за 30 - 60 хвилин до їжі

прийом припинити

по 1 капсулі 2 рази на день за 30 - 60 хвилин до їжі

Дорослі та діти старше 12 років

по 1 капсулі 3 рази на день за 30 - 60 хвилин до їжі

прийом припинити

по 1 капсулі 3 рази на день за 30 - 60 хвилин до їжі

 

Діти 6-12 років - на курс необхідно 40 капсул.  Дорослі та діти старше 12 років - на курс необхідно 60 капсул. В подальшому - 1 раз на тиждень, приймати дорослим по 3 капсулі (або 2 капсули для дітей) протягом 1-2 місяців або за призначенням лікаря.

Рекомендується вживати через 1 годину після вживання будь якого іншого продукту. За рекомендацією лікаря курси можна повторювати.

 

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована лікарем як дієтична добавка до раціону харчування, як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження з антиоксидантними властивостями з метою підтримки нормальної функції органів травлення, зокрема жовчного міхура, жовчовивідних шляхів і кишечника, що сприяє зниженню інтоксикації організму, спричиненої глистною інвазією, та загальному зміцненню організму.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

 

Застереження при споживанні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність, період лактації, дитячий вік до 6 років. Люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями. Не використовувати як замінник повноцінного та збалансованого харчування! Не перевищувати рекомендовану добову дозу!

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03/28248

Упаковка:60 капсул  у пластиковій банці, або у флаконі.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30°С. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Термін зберігання: 36 місяців.

Не є лікарським засобом.

Виробник: Сурія Хербал Лімітед, C-33, Сектор-59, Ноіда-201301, Ю.П., Індія.

Представник в Україні: Представництво «Мілі Хелскере Лімітед», Україна, 01024, м. Київ, вул. Богомольця, 5,оф.1, тел./факс: (044) 498-13-34, 498-13-35, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Імпортери: СП «Оптіма-Фарм, ЛТД», Україна, м.Київ, вул. Бориспільська, 9-Ж, тел.: 044-4905310.

ТОВ «БаДМ», Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Панікахи, 2, тел.: 056-747-01-10.

ТОВ «Вента. ЛТД», Україна, м. Дніпропетровськ, Селянський узвіз, 3а, тел.:  056-370-35-00.