Ворміл Фіто 2сироп1

Оздоровчий рослинний комплекс

ВОРМІЛ ФІТО - це оздоровчий рослинний комплекс, який застосовується з метою підтримки нормальної функції організму та органів травлення, що веде до зниження інтоксикації організму при глистній інвазііїта загальному зміцненню організму.

Склад: 10 мл сиропу містять: Маллотус філліпінський (Mallotus philippinensis) 350 мг, Ембелія смородинова (Embelia ribes) 150 мг, Бутея однонасіннева (Butea frondosa) 150 мг, Кассія трубчата (Cassia fistula) 100 мг, Сить округла (Cuperus rotundum) 100 мг, Псоралея ліщинолистна (Psoralia corylifolia) 75 мг, Селера (Apium graveolens) 75 мг, Гарденія гумміфера (Gardenia gummifera) 75 мг, Кмин звичайний (Carum carvi) 60 мг, Райтія антидизентерійна (Holarrhena antidysenterica) 60 мг, Гранат звичайний (Punica granatum) 55 мг, Куркума довга (Curcuma longa) 50 мг, Ембліка лікарська (Emblica officinalis) 50 мг; допоміжні речовини: натрію бензоат, калію сорбат, цукор кондитерський, кислота лимонна моногідрат, цукор карамельного кольору, ароматизатор ананасовий, вода очищена. Не містить ГМО.

Харчова (поживна) цінність: 100 мл сиропу містять: білків – 0,72 г; вуглеводів – 67,82 г; жирів – 0,49 г; енергетична цінність –340,89 кКал. Містить цукру 57,25 г.

 

ПАРАЗИТИ НАВКОЛО НАС

“Все живое на земном шаре попало в очень цепкую гельминтологическую паутину, которая сплеталась миллионы лет”, – писав академік К.И. Скрябін, відомий гельмінтолог, засновник наукової школи.

Більше 70% людей у світі в тій або іншій мірі заражено паразитами. Згідно даним Всесвітній Організації Охорони Здоров'я, щорік гельмінтами заражається близько 1,2 мільярдів людей, гельмінтози займають третє місце в структурі інфекційних захворювань людини, економічний збиток, що наноситься кишковими гельмінтозами, займає четверте місце серед всіх хвороб і травм. За даними моніторингу паразитології, протягом життя практично кожна людина переносить паразитарне захворювання, причому найчастіше страждають діти.

В світі зареєстровано близько 250 видів гельмінтів, паразитуючих у людини, причому поширеність гельмінтно–протозойних інфекцій досить висока.Гельмінти живуть в різних органах у людини.

Гельмінтози складають найбільшу групу паразитарних захворювань і були відомі людям ще з глибокої старовини. Детальний опис різновидів гельмінтів і їх лікування приведені в працях Гіппократа (460 - 377 до н. е.) і Ібн Сини (980-1037)

 

ЯК МОЖНА ЗАРАЗИТИСЯ ГЕЛЬМІНТАМИ?

1 1Домашні тварини

1 2Через продукти харчування

1 3Брудні руки (гроші, телефони, комп’ютери та інше)

1 4Гра у піску

1 5Брудні овочі та фрукти

1 6Вода з крана

 

 

 

 

 

 

 

 

СИМПТОМИ ЗАРАЖЕННЯ ГЕЛЬМІНТАМИ

Згідно з багаточисельними дослідженнями,  паразітози  сприяють частішому виникненню соматичних і загостренню хронічних захворювань, надаючи багатопланову дію на організм господаря.

2 1ПОРУШЕННЯ ФУНКЦІЇ  ШКТ

 • Нестійкі випорожнення  (запори, проноси)
 • Нудота, блювання, метеоризм
 • Зниження апетиту, слинотеча
 • Біль у животі
 • Порушення всмоктування і перетравлювання їжі — втрата маси тіла, затримка росту і розвитку

2 1АЛЕРГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

 • Атопічний дерматит та інші висипи на шкірі
 • Поліноз, кропив’янка
 • Бронхіальна астма
 • Синдром Лефлера (легеневий еозинофільний інфільтрат)
 • Еозинофілія

2 1ЗНИЖЕННЯ ІМУНІТЕТУ

 • Часті вірусні інфекції
 • Ускладнення після вірусних інфекцій (гайморити, синусити, бронхіти, отити)
 • Наявність хронічних захворювань

2 1АСТЕНО-ВЕГЕТАТИВНИЙ СИНДРОМ

 • Роздратованість
 • Депресія
 • Втрата концентрації уваги

2 1СИНДРОМ ХРОНІЧНОЇ ІНТОКСИКАЦІЇ

 • Зниження маси тіла
 • Наявність очагів хронічної інфекції (карієз, тонзиліт та ін)
 • Залізодефіцитна анемія

ЯКЩО У ВАС Є ХОЧ ОДИН З ПЕРЕРАХОВАНИХ СИМПТОМІВ, ЦЕ ПРИВІД ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗВЕРНУТИ НА НАЙПИЛЬНІШУ УВАГУ НА АНТИПАРАЗИТАРНЕ ОЧИЩЕННЯ.

Ворміл Фіто – це оздоровчий комплекс, який сприяє зниженню інтоксикації, спричиненої глистною інвазією. Містить  13 рослинних компонентів,  8 з яких проявляють антигельмінтну дію. Ворміл Фіто сприяє відновленню слизової кишечника при гельмінтозах, підтримці нормальної функції органів травлення, загальному зміцненню організму.

ЕФЕКТИ ТРАВ ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ  ВОРМІЛ ФІТО

4Дія оздоровчого комплексу Ворміл Фіто обумовлена сукупністю дій його компонентів, які діють одночасно:

Малотус філіпінський (Mallotus philippynensis) — широко використовується традиційній та народній медицині при лікуванні паразитарних інфекцій шлунково-кишкового тракту та шкіри. Як глистогінний засіб ефективний при лікуванні фасциолезу — гельмінтозу, який перебігає з ураження гепатобіліарної системи і характеризується тривалим хронічним перебігом. Володіє також антиоксидантною активністю.

Ембелія смородинова (Embelia ribes) — покращує роботу травної системи і зменшує метеоризм, газоподібну відрижку і запори. Чинить антигельмінтну дію.

Бутея однонасіннева (Butea frondosa) — квіти найчастіше використовуються в традиційній медицині для лікування гепатитів різної етіології. Завдяки притаманній препарату протизапальній дії застосовують також при лікуванні циститу, артриту. Спиртовий екстракт квіток володіє також збуджуючою дією. Насіння дерева має антигельмінтну і проносну дію.

Кассія трубчата (Cassia fistula) — на протязі багатьох років використовуюється при лікуванні запорів, шлунково-кишкових розладів, таких як коліки, метеоризм, виразки різних відділів шлунка та кишечника. Володіє антигельмінтною дією.

Сить округла (Cyperus rotundus) — сприяє загоєнню ран. Є стимулятором апетиту, покращує травлення.

Псоралея ліщинолистна (Psoralea corylifolia) — використовується для покращення апетиту, усуненні розладів шлунку, діареї, дизентерії, газах та глистах.

Селера (Apium graveolens) — використовувався у якості глистогінного засобу, має спазмолітичну, вітрогонну, сечогінну, проносну, седативну, стимулюючу і тонізуючу дію.

Гарденія гумміфера (Gardenia gummifera) — має протиглистні властивості, також їй притаманна антибактеріальна дія, завдяки чому вона використовується прирізних інфекціях і для лікування ран. Рослина має протизапальну та знеболювальну дію. Нормалізує процеси травлення і покращує перистальтику кишечника.

Кмин звичайний (Carum carvi) — має антигістамінні, антисептичні, спазмолітичні, вітрогінні і глистогінні властивості.

Райтія антидизентерійна (Holarrhena antidysenterica) — відома під назвою «курчі» в Індії, насіння Курчі мають антибактеріальні властивості, застосовується при кишкових паразитарних інфекцій.

Гранат звичайний (Punica granatum) — застосовується для лікування ангіни, кашлю, інфекцій сечовивідних шляхів, органів травлення, захворювань шкіри, артриту і як глистогінний засіб. Також має антиоксидантні властивості, які в три рази вищі, ніж у червоного вина і зеленого чаю.

Куркума довга (Curcuma longa) — завдяки антиоксидантним, гепатопротекторним, протизапальним, антимікробним властивостям багато століть використовується в медицині. Екстракти куркуми володіють більшими антиоксидантними властивостями, ніж вітаміни С та Е.

Ембліка лікарська (Emblica officinalis) — має антиоксидантні і адаптогенні ефекти. Містить багато вітаміну С в натуральній формі (в 30 разів більше вітаміну С, ніж апельсини), мінералів, амінокислот і пектину; прискорює процес регенерації клітин.

Спосіб застосування та рекомендовані добові дози:

Вік людини

Термін прийому

1-14 день

15-24 день

25-30 день

3 роки

2,5 мл х 2 рази в день

перерва

2,5 мл х 2 рази на день

4-6 років

5 мл х 2 рази в день

перерва

5 мл х 2 рази на день

7-12 років

10 мл х 2 рази в день

перерва

10 мл х 2 рази на день

Дорослі та діти старше 12 років

10 мл х 2 рази в день

перерва

10 мл х 3 рази на день

 

Тривалість споживання: 1 місяць (з перервою) або за призначенням лікаря. В подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем. Рекомендується вживати через 1 годину після вживання будь якого іншого продукту.

Застереження при споживанні: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації, вік до 3 років. Люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями. Не використовувати як замінник повноцінного та збалансованого харчування! Не перевищувати рекомендовану добову дозу!

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи No 05.03.02-03/30063

Упаковка: 200 мл у флаконі.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці, при температурі не вище

30°С. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Термін зберігання: 36 місяців.

Не є лікарським засобом.

Виробник: Сурія Хербал Лімітед, C-33, Сектор-59, Ноіда-201301, Ю.П., Індія.

Представник в Україні: Представництво «Мілі Хелскере Лімітед», Україна, 01024, м. Київ, вул. Богомольця, 5,оф.1, тел./факс: (044) 498-13-34, 498-13-35, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Імпортери: СП «Оптіма-Фарм, ЛТД», Україна, м.Київ, вул. Бориспільська, 9-Ж, тел.: 044-4905310. ТОВ «БаДМ»,

Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Панікахи, 2, тел.: 056-747-01-10. ТОВ «Вента. ЛТД», Україна, м. Дніпропетровськ,

Селянський узвіз, 3а, тел.: 056-370-35-00.